Borec kampaňový vizuál

Privítajte Stredo Borec – limitovanú edíciu borovičky Borec venovanú Stredoslovákom

3. februára 2022 – Tlačové správy
Tvárou novej limitovanej edície a komunikácie sa stáva Attila Végh, ktorý bol so značkou v minulosti spojený prostredníctvom oceňovanej kampane „Sila skutočného Borca“. O kreatívu sa aj tentoraz postarala agentúra Mannschaft.

Kampaň využíva fakt, že Attila pochádza z juhu a s rýdzimi Stredoslovákmi nemá absolútne nič spoločné. Okolo tamojších obyčajov ani len nešiel. Čo sa stane, keď si v rázovitej stredoslovenskej krčme objedná miešaný drink? To zistíte v novej reklame, ktorú režisérsky zastrešil Tomáš Řehořek.

Kampaň vznikla sa pozadí dát z trhu. Z tých vieme povedať, že najväčší spotrebitelia borovičky pochádzajú práve z regiónov stredného Slovenska. Stredoslováci sú pasovaní za odvekých znalcov borovičky a vedia, že borovička chutí najlepšie čistá. Rozhodli sme sa pre nich preto vytvoriť limitovanú edíciu borovičky Borec po názvom Stredo Borec. Naša borovička Borec je jedinečná a netreba do nej pridávať žiadne „čačky“, na ktoré sme zvyknutí pri iných miešaných drinkoch,”

hovorí Veronika Slováková, Brand Manager spoločnosti St. Nicolaus.

Hlavné kampaňové video sprevádza séria krátkych videoreceptov. V nich nám Attila prezradí, ako sa pripravuje borovička na Oravský, Kysucký alebo napríklad Liptovský spôsob:

Kampaň prebieha v online prostredí, primárne na sociálnych sieťach so špecifickým targetingom zameraným na oblasti stredného Slovenska.

Vizitka kampane:
Agentúra: Mannschaft
Klient: St. Nicolaus, Veronika Slováková, Tomáš Trstenský
Kreatívny riaditeľ: Adam Marčan
Copywriter: Matúš Kvas, Martin Kovarík
Art Director: Adam Marčan
Produkcia: Playground 13, Juraj Darida, Kika Kijacová
Režisér: Tomáš Řehořek
Fotograf: Matúš Bence, Miňo Debnár
Hudba: Jerguš Oravec

Ďalšie novinky