Nicolaus Vodka s výnimočnými limitovanými edíciami

17. júna 2024 – Tlačové správy
Najobľúbenejšia slovenská party vodka neustále inovuje a prináša spotrebiteľom netradičné limitované edície. Mimoriadnej obľube sa tešili predovšetkým edície ALUxury, BLUE a FOOTBALL.

ALUxury Edition prekvapila vnútrom aj obalom. Vyrobili sme ju z najcennejšej ozimnej raže pestovanej v chladných podhorských oblastiach. Mimoriadne čistú a kvalitnú vodku si mohli spotrebitelia vychutnať z hliníkovej fľaše, ktorá dodávala edícii prémiový vzhľad. Fľaša bola unikátna tiež v tom, že sa rozsvietila pod UV svetlom.

Obľubu si získala aj limitovaná edícia BLUE EDITION, ktorá lákala na zábavu ikonickou fľašou v modrej sklovine. Príťažlivá farba očarila spotrebiteľov natoľko, že sa modrá edícia dočkala pokračovania vo vynovenom dizajne.

Mysleli sme tiež na fanúšikov futbalu, ktorým sme priniesli limitovanú edíciu FOOTBALL EDITION. Zlatý obal, ktorý symbolizuje víťazstvo, pozýval spotrebiteľov k fandeniu a jasnému pokriku: Slovenskóóó.

Všetky limitované edície sa stali stredobodom pozornosti vďaka netradičnému obalu, ale aj nezameniteľnej striebrom filtrovanej, 5-krát prevzdušnenej, extra jemnej vodke.

Ďalšie novinky