Striebrom filtrovaná, svetom ocenená

17. júna 2024 – Tlačové správy
Chuť Nicolaus Vodky si získava priazeň medzi spotrebiteľmi, ale aj odborníkmi na svetových súťažiach. Veľmi nás teší, že sa zbierka ocenení pre najobľúbenejšiu slovenskú vodku rozrástla o 4 vzácne medaile. Z Európy, Ameriky aj Ázie.

Zlato z Nemecka

Rešpektovaná súťaž Meininger’s International Spirits Award hodnotí inovatívne a poctivo vyrobené produkty z celého sveta. V silnej konkurencii sa nestratila ani najpredávanejšia slovenská vodka a odniesla si vo svojej kategórii zlatú medailu.

Platina z Ameriky

Súťaž L.A. Spirits Awards posudzuje kvalitu prihlásených produktov z pohľadu novej generácie odborníkov. Rôznorodý a skúsený tím expertov hodnotil v kategórii vodiek aj slovenskú Nicolaus Extra Jemnú Vodku a po prísnej previerke ju ocenil platinovou medailou.   

Úspešná v Amerike…

New York World Wine & Spirits Competition je jednou z najuznávanejších súťaží na svete. Nicolaus Extra Jemná Vodka súperila s tisíckami vzoriek a vďaka svojej originálnej chuti si vybojovala skvelú striebornú medailu.

…aj v Ázii

Hong Kong International Wine & Spirit Competition je považovaná za najprestížnejšiu súťaž v Ázii a je meradlom kvality vín a alkoholických nápojov pre miestny trh. Naša vodka oslovila porotu výnimočne lahodnou chuťou a odniesla si striebro.

Ďalšie novinky