Máme dôvod na radosť

3. mája 2022 – Tlačové správy
Máme dôvod na radosť! Náš Junior Brand Ambassador – Marek Klčo nás reprezentoval na profesionálnej eliminačnej barmanskej súťaži – SkBA PROFI CUP 2022 o titul barmana roka SkBA 2021 a účasť na majstrovstvách sveta IBA WCC – KUBA 2022. Súťaž sa konala vo Vysokých Tatrách v Hoteli Sorea Hutnik, súťažilo sa v troch kategóriách – Sparkling Cocktail, Bartenders Choice, After Dinner Cocktail a vo vedomostnom teste zo základných znalostí a tovaroznalectva.

Marek získal 1. miesto v kategórii Sparkling Cocktail, 2. miesto v kategórii After dinner cocktail a bude reprezentovať Slovensko aj na World Championship Mattoni Grand Drink 2022 – Majstrovstvá sveta v miešaní nealkoholických drinkov v Karlových Varoch. Marekovi srdečne gratulujeme a držíme palce na blížiacich sa majstrovstvách!

Zároveň sa tešíme, že St. Nicolaus a Budiš a.s. boli jedným z hlavných partnerov tejto skvelej súťaže. Budiš a.s. sa tiež so svojím portfóliom starala o pitný režim počas celého podujatia.

Súčasťou SkBA Days a jednotlivých súťaží bol aj Workshop ST. NICOLAUS ohľadom nových trendov v miešaných drinkoch a noviniek z portfólia. Podujatím sprevádzal náš Senior Brand Ambassador ST. NICOLAUS Tomáš Gyén ako Viceprezident SkBA.

Ďalšie novinky