ST. Nicolaus

Neseď doma v tichu. Pusti si playlist #STAGEHOME na Spotify od Nicolausky

28. októbra 2021 – Tlačové správy
Na koncerty a festivaly naživo si ešte chvíľu počkáme. No kým sa vráti hudobný spoločenský život zase do normálu, kvalitnú hudbu vieš zažiť aj doma. Nicolauska miluje slovenskú a českú hip-hopovú kultúru, a tak aj jej fanúšikom prináša kompletný playlist #STAGEHOME na Spotify. Nájdu v ňom tie najlepšie československé kúsky, ktoré do playlistu vyberá a pravidelne dopĺňa hypeman a hip-hopový moderátor Osťo.

V playliste #STAGEHOME na Spotify nájdu nadšenci domáceho hip-hopu a rapu top kúsky od Majka Spirita, Separa, Nerieš alebo DJ-a Petra Panna a mnohých ďalších interpretov domácej i českej scény. Na milovníkov tohto žánru čaká viac než šesť hodín kvalitnej hudby a novinky pribúdajú postupne každý týždeň. Vyberá ich ten najpovolanejší – kurátor playlistu Osťo osobne.

„Výber skladieb reflektuje novinky československej hip-hopovej a rapovej scény. No nájdu sa tu aj staršie kvalitné kúsky, ktoré sa asi nikdy neopočúvajú a vrátia v spomienkach do prvých hiphopových parties. Zopár kúskov navrhli aj fanúšikovia sociálnych sietí či samotní interpreti,“

hovorí hypeman Osťo.

Playlist #STAGEHOME na Spotify je pokračovaním kampane Nicolaus Vodky s rovnakým názvom – STAGEHOME, ktorú značka predstavila verejnosti ešte v apríli minulého roka. Bola to reakcia na aktuálnu situáciu, keď došlo v rámci korona opatrení k zrušeniu koncertov a festivalov. Nicolauska, dlhodobo prepojená s hiphopovou kultúrou, takto priniesla umelcov a obľúbenú hudbu priamo k fanúšikom domov.

„Uvedomujeme si, aká dôležitá je hudba v našich životoch. Obzvlášť v týchto náročných časoch. Cieľom Nicolaus Vodky a playlistu #STAGEHOME je ľudí zabaviť a spríjemniť im čas doma počas pandémie, kým sa hudba vráti znova na živý stage. Náš spotlist má už teraz takmer tritisíc followerov, čo nás milo prekvapilo a zároveň potešilo. To je ďalší z dôvodov, prečo sme sa v ňom rozhodli pokračovať a pravidelne ho dopĺňať,“

tvrdí Klára Majchráková, brand manažérka značky.

KEDY POČÚVAŠ OBĽÚBENÚ HUDBU TY?

Pre viac informácií nás sledujte na:
Facebooku: https://www.facebook.com/NicolausVodka/
IG: @nicolausvodka
Youtube a video ku kampani: https://www.youtube.com/watch?v=s_afGuv_0h8

Spoločnosť ST. NICOLAUS, a.s., ktorá je lídrom na slovenskom trhu, vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny vyrobené z prvotriednych surovín. Portfólio spoločnosti tvoria desiatky značiek, medzi najvýznamnejšie patria Nicolaus Vodka, bylinná Demänovka, ovocné liehoviny radu Jubilejná, kvalitné vína Slovenské Vinice, tradičný rad KLASIK a pravé ovocné destiláty ST. NICOLAUS Exclusive Edition. Spoločnosť je tiež výhradným distribútorom značiek Soberano, Lepanto, whisky NOMAD, ginov The London No.1, MOM gin, Gibson´s, škótskych whisky Glen Moray a Label 5, karibského rumu Negrita, pravého kubánskeho rumu Santiago de Cuba a tiež vín zo Španielska, Talianska, Argentíny a Čile. Obchodné zastúpenie má aj v Českej republike a Maďarsku a svoje produkty vyváža do mnohých krajín sveta.

V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte, prosím:
Paulína Nedavašková, Project Manager, 1st CLASS AGENCY, tel.: +421 903 931 698, nedavaskova.paulina@gmail.com
Klára Majchráková, Brand manager, ST. NICOLAUS-trade, tel.: +421 915 848 219, klara.majchrakova@stn-trade.sk

Ďalšie novinky