ST. Nicolaus

V kampani #STAGEHOME Nicolauska podporuje online programy hudobníkov

28. októbra 2021 – Tlačové správy
Nicolaus Vodka je jedným z najväčších partnerov hudobných festivalov a zábavy na Slovensku. Uvedomuje si súčasnú situáciu všetkých kapiel, spevákov a dídžejov, ktorí zostali v tomto období bez práce a verných fanúšikov. Preto v kampani #STAGEHOME finančne podporuje online aktivity, ktoré ponúknu všetkým skvelú zábavu doma.

Zostaň doma a sleduj Nicolausku, ktorá podporuje hudobníkov a spoločne s nimi zmení tvoj domov na hlavný stage zábavy – to je myšlienka digitálnej kampane značky Nicolaus Vodka, ktorá patrí do portfólia spoločnosti ST. NICOLAUS.

„Nicolaus Vodka je značka, ktorá patrí k hudobným festivalom a zábave. Preto sa rozhodla finančne podporiť online koncerty, klipy a rozhovory niektorých hudobníkov a dídžejov. Fanúšikom prinesieme zábavu priamo k nim domov. Zostať doma sa takto stáva nielen zodpovedné, ale aj zábavné,“

vysvetľuje cieľ aktuálnej digitálnej kampane Klára Majchráková, brand manažérka značky.

Kreatívny názov kampane #STAGEHOME vychádza z hashtagu #STAYHOME a zároveň odkazuje na to, že stage zábavy si fanúšik môže vytvoriť aj doma spolu s obľúbenými hudobníkmi a ich programom na sociálnych sieťach. Moderátorom celého konceptu je známy hudobný moderátor Marcel Osťo Osztas, jej súčasťou sú populárni raperi ako Majk Spirit, Separ, Dokkeytino, Nerieš a DJ Peter Pann. Online koncerty, videoklipy a rozhovory o novinkách interpretov si priaznivci pozrú v pohodlí vlastnej izby na facebookových a instagramových profiloch hudobníkov.

Kampaň odštartovala teasingom 6. apríla, na všetky on-line podujatia bude pozývať vždy deň vopred moderátor Osťo.

Program:

8. 4. Peter Pann – LISTENING LIVE STREAM O HUDBE na
https://www.instagram.com/djpeterpann/?hl=en
10. 4. Dokkeytino – NOVÝ VIDEOKLIP na
https://www.youtube.com/channel/UC1nEJPSDQIizVTkc_4vQ3MA
12. 4. Majk Spirit – QUARANTINE LIVE STREAM na
https://www.instagram.com/majkspirit/?hl=en
https://www.facebook.com/MajkSpirit/
https://www.youtube.com/channel/UCKRyn8AwSssqI1nYwfOQaAw
14. 4. Nerieš – DOKUMENT Z NAHRÁVANIA NOVÝCH SKLADIEB na
https://www.youtube.com/channel/UCxDQ9TsmGmfrBSrCFiahbrA
16. 4. Osťo + hosť Separ – INTERVIEW O NOVOM ALBUME OG na
https://www.youtube.com/user/eur0pa2

Komunikačnými kanálmi kampane #STAGEHOME sú sociálne siete značky Nicolaus Vodka, sociálne siete účinkujúcich a vybrané online médiá. Sledovanosť podporí súťaž pre fanúšikov o zaujímavé ceny.

Tvorcom digitálnej kampane Nicolaus Vodky je agentúra HEADS, o PR sa postará agentúra 1s CLASS AGENCY.

Kto je kto:

Marcel Osťo Osztas – známy moderátor spájaný nielen s hiphopovou scénou, ale s celou hudobnou scénou. V úspešnej nedeľnej relácii Sunday Session Rádia Europa 2 spovedá známych slovenských interpretov a celebrity.

Majk Spirit – vlastným menom Michal Dušička. Známy slovenský raper a člen skupiny H16 prvý sólový album Nový človek vydal v roku 2011. O rok neskôr získal ocenenia v ankete Slávik ako objav roka a cenu za najlepší videoklip roka. V tom istom roku sa stal víťazom ocenenia MTV Europe Music Awards v kategórii Best Czech and Slovak Act. V roku 2015 vydal albumy Ypsilon Black a Ypsilon White. Na jeseň 2018 vydal album Nie som tu náhodou.

Separ – Michael Kmeť je slovenský raper a člen hiphopovej skupiny DMS, s ktorou vydal jedno EP (Teraz už naozaj) a štyri albumy (Čo sa stalo?!, MMXV, Prepáčte a MDMS). Ako sólový interpret vydal debutový album Buldozér, v roku 2014 vyšiel jeho druhý sólo album s názvom Pirát a v roku 2017 album s názvom PANCIER.

Dokkeytino – mladý slovenský producent a raper. Vydáva nový album plný známych raperov (Rytmus, Majk Spirit a pod.). Hiphopové beaty tvorí už približne šesť rokov a jeho špecialitou je trapový štýl.

Nerieš – duo raperov Matej a Gabryell z Pezinka sa venujú rapu od roku 2011. Do povedomia sa dostali najmä vďaka svojmu albumu Minimal z roku 2015, o tri roky neskôr vydali progresívne a úspešné EP Animal. Aktuálne pripravujú nový klip.

Peter Pann – vlastným menom Peter Macko je jedným z najuznávanejších producentov a dídžejov na slovenskej (rapovej) scéne. Spolu s raperom Kalim už niekoľko rokov tvoria nerozlučnú dvojicu.

Viac info na: https://www.facebook.com/NicolausVodka/
IG: @nicolausvodka
Video: https://youtu.be/yXcSEVMlDug

Spoločnosť ST. NICOLAUS, a.s., ktorá je lídrom na slovenskom trhu, vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny vyrobené z prvotriednych surovín. Portfólio spoločnosti tvoria desiatky značiek, medzi najvýznamnejšie patria Nicolaus Vodka, bylinná Demänovka, ovocné liehoviny radu Jubilejná, kvalitné vína Slovenské Vinice, tradičný rad KLASIK a pravé ovocné destiláty ST. NICOLAUS Exclusive Edition. Spoločnosť je tiež výhradným distribútorom značiek Soberano, Lepanto, whisky NOMAD, ginov The London No.1, MOM Gin, Gibson´s, škótskych whisky Glen Moray a Label 5, karibského rumu Negrita, pravého kubánskeho rumu Santiago de Cuba a tiež vín zo Španielska, Talianska, Argentíny a Čile. Obchodné zastúpenie má aj v Českej republike a Maďarsku a svoje produkty vyváža do mnohých krajín sveta.

V prípade záujmu o bližšie informácie, prosím, kontaktujte:
Eva Fúriková, Project Manager, 1st CLASS AGENCY, tel.: +421 911 174 414, furikova.eva@1stclass.sk
Klára Majchráková, Brand Manager, ST. NICOLAUS-trade, tel.: +421 915 848 219, klara.majchrakova@stn-trade.sk

Ďalšie novinky