ST. Nicolaus

Počúvni Nicolausa! – vyzýva v kampani Nicolaus Vodka

28. októbra 2021 – Tlačové správy
S televíznym spotom, v ktorom prvýkrát ožíva Nicolaus, prichádza v novej kampani Nicolaus Vodka. Patrí do portfólia najväčšieho slovenského producenta liehovín spoločnosti ST. NICOLAUS.

Po dlhodobejšej komunikácii značky výhradne prostredníctvom online médií a sociálnych sietí prichádza Nicolaus Vodka na televízne obrazovky s novým televíznym spotom. Obľúbená Nicolauska tentoraz prináša netradičnú zábavu inak – prvýkrát v histórii oživila postavu Nicolausa z loga spoločnosti ST. NICOLAUS, známeho lídra na domácom trhu. Svätý Mikuláš je zároveň symbolom mesta Liptovský Mikuláš, kde má spoločnosť sídlo a závod, v ktorom vodku vyrábajú. Za zmienku stojí, že Nicolaus Vodka si takisto už niekoľko rokov drží prvenstvo na trhu vo svojom segmente.

„Napriek tomu, že sa značke darí, rozhodli sme sa pripomenúť ju spotrebiteľom prostredníctvom televízneho spotu. Headlinom kampane, v ktorej ožíva náš Nicolaus, je – Počúvni Nicolausa! Keď máš chuť zažiť viac… Nový televízny spot s Nicolausom je prvýkrát určený nielen pre slovenských, ale aj pre českých a maďarských divákov, vždy s inou dominantou v pozadí – Bratislavský hrad, pražské Hradčany a budapeštiansky parlament. Cieľom komunikácie u našich susedov je posilniť povedomie o značke, ktorú tam exportujeme,“

hovorí Klára Majchráková, brand manažérka značky.

Postavu charizmatického Nicolausa, ktorý svojím príchodom už navodzuje atmosféru blížiacich sa vianočných sviatkov, stvárnil džezový spevák Samuel Hošek. Text nahovoril herec Tomáš Palonder, hudbu k spotu skomponoval Viktor Hazard. Televízny spot vznikol pod taktovkou kultového reklamného režiséra Gorana Marojeviča, ktorý nakrútil reklamy pre mnohé známe značky aj v zahraničí. Produkčne ho zastrešila spoločnosť CLONEFILM, snímky k vizuálom kampane sú dielom známeho slovenského fotografa Martina Črepa.

TV spot bude nasadený v televíziách JOJ, JOJ Plus a Wau v čase od 1. októbra do 31. decembra 2020. Komunikáciu doplní aj online kampaň.

TV spot: https://youtu.be/aiAe-jJTW-A

Spoločnosť ST. NICOLAUS, a.s., ktorá je lídrom na slovenskom trhu, vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny vyrobené z prvotriednych surovín. Portfólio spoločnosti tvoria desiatky značiek, medzi najvýznamnejšie patria Nicolaus Vodka, bylinná Demänovka, ovocné liehoviny radu Jubilejná, kvalitné vína Slovenské Vinice, tradičný rad KLASIK a pravé ovocné destiláty ST. NICOLAUS Exclusive Edition. Spoločnosť je tiež výhradným distribútorom značiek Soberano, Lepanto, whisky NOMAD, ginov The London No.1, MOM Gin, Gibson´s, škótskych whisky Glen Moray a Label 5, karibského rumu Negrita, pravého kubánskeho rumu Santiago de Cuba a tiež vín zo Španielska, Talianska, Argentíny a Čile. Obchodné zastúpenie má aj v Českej republike a Maďarsku a svoje produkty vyváža do mnohých krajín sveta.

V prípade záujmu o bližšie informácie, prosím, kontaktujte:
Eva Fúriková, Project Manager, 1st CLASS AGENCY, tel.: +421 911 174 414, furikova.eva@1stclass.sk
Klára Majchráková, Brand Manager, ST. NICOLAUS-trade, tel.: +421 915 848 219, klara.majchrakova@nicolaus.sk

Ďalšie novinky